Оздоровлення | «ТЕПЛІ ВОДИ» Велятино
 

Оздоровлення

Відновись у ТК «Теплі води»

Ми радуємо наших гостей не лише мальовничими пейзажами та свіжим гірським повітрям. ТК «Теплі води» працює на базі термальних басейнів з різним мінеральним складом. Тут можна відпочити душею і тілом, відновити здоров’я, сили та енергію.

 • Пропонуємо гостям термальні ванни із мінеральною хлоридно-натрієвою, борно-бромною водою із підвищеним вмістом йоду, а також відкриті басейни із прісною водою.
 • Термальні води Велятина видобуваються із свердловини глибиною близько 1000 метрів і мають температуру понад 36°C.

Мінералізація термальної води складає близько 100 грам на літр. У порівнянні, морська вода має лише три грами на літр води.

Теплі води Термальний басейн фото-04
Термальні ванни

Це чудовий засіб для оздоровлення, зміцнення імунітету, лікування хвороб та просто приємного відпочинку. Гарантуємо чудовий ефект та покращення самопочуття!

На території комплексу розміщено 6 термальних ванн із різним мінеральним складом.

Теплі води Басейн фото-013
Басейни

На території комплексу функціонують 3 термальні, 2 мінеральні та 5 прісних басейнів. Плавати, засмагати на зручних шезлонгах та відпочивати у затишних альтанках – ідеальне рішення для спекотного дня!

*Прісні басейни працюють з 1 травня по 15 жовтня
Теплі води Масажний кабінет фото-02
Масаж

На території комплексу працюють професіонали, які підберуть ефективний курс масажу в залежності від ваших потреб. Ви можете обрати лікувальний або ж розслабляючий масаж. Приємна процедура залишить гарні враження та позитивно вплине на організм.

Теплі води Фінська сауна фото-02
Фінська сауна

тимчасово не працює

Сауна ідеально доповнює здоровий спосіб життя, допомагає очистити організм та повноцінно розслабитись. Також ви отримаєте чудовий косметичний ефект від процедури. Корисною для здоров’я фінську сауну робить оптимальне співвідношення вологості і температури, яка становить 110-135 С° при вологості не більше 20%.

Теплі води Хамам
Турецький хамам

Це корисна процедура для вашого здоров’я, настрою і загального тонусу. Серед благотворних властивостей турецького хамаму м’яке та глибоке прогрівання організму, розслаблення та тонізація. Хамам чудово усуває напругу та втому, розслабляє тіло і допомагає організму відновитися.

Соляна кімната

Чудовий метод релаксації, який покращує загальний захист організму та зміцнює імунітет. Сприяє лікуванню алергії різних типів і профілактиці дихальних шляхів, а також стабілізації обмінних процесів та отримання ефекту омолодження.

Теплі води Евкаліптова сауна фото-04
Евкаліптова сауна

тимчасово не працює

Цікавий варіант для поціновувачів сауни! Він поєднує у собі користь для здоров’я та приємні відчуття. Евкаліптове дерево називають “деревом життя” і недарма! Адже аромат евкаліпту спричинює позитивний вплив на імунітет, допомагає швидко відновитися після втоми, стресу чи хвороби.

Показання для застосування термальних ванн:

 • Захворювання опорно – рухового апарату
 • Захворювання серцево – судинної системи
 • Захворювання нервової системи
 • Захворювання органів дихання
 • Гінекологічні захворювання

Курс лікування
складається 3 10-12 ванн

Протипоказання для застосування термальних ванн:

 • Онкологічні захворювання
 • Туберкульоз в активній формі
 • Інфекційні та гнійникові захворювання шкіри, відкриті рани
 • Патологія серцево-судинної системи у стані декомпенсації
 • Схильність до кровотечі і тромбів
 • Загострення захворювань будь-яких органів та систем
 • Підвищення температури тіла
 • Вагітність

Позитивний вплив хімічних елементів на здоров’я:

 – Натрій – підтримує водно-сольовий баланс та нормалізує нервово-м’язову діяльність, позитивно впливає на вироблення ферментів травлення
 – Хлор – захищає від зневоднення, відіграє важливу роль у травних процесах, відповідає за правильне функціонування нервової системи
 – Бром – регулює функцію центральної нервової системи, бере участь у жировому і вуглеводному обміні
 – Йод – імуностимулятор, підвищує поглинання кисню тканинами, надає заспокійливу дію
 – Магній – антистресовий мінерал, бере участь у метаболічних процесах, забезпечує виведення холестерину з організму, знижує ризик інсульту та інфаркту
 – Кальцій – основний будівельний матеріал, що формує кісткову тканину і зуби, бере участь у згортанні крові і знижує проникність стінок судин, перешкоджає проникненню в клітини шкідливих вірусів і алергенів.
 – Ванадій – залучений у регуляцію серцевої діяльності, вуглеводний обмін, бере участь у метаболізмі кісткової тканини. Також забезпечує енергетичний баланс організму