Дозвілля

«Теплі води» – це сучасний та комфортний комплекс, який забезпечить вам повноцінний і незабутній відпочинок. На території є безліч цікавих варіантів дозвілля на кожен смак, комфортні умови та веселі розваги для діток.

 

«Теплі води» – ідеальне місце для відпочинку з друзями чи сім’єю!

Цікаве на території комплексу:

Тюбінг

Веселе катання на надувних «санях» (тюбах) – це захоплююча розвага, яка залишить у спогадах круті емоції! Довжина гірки складає 35 метрів. Цей формат відпочинку підходить як для дорослих, так і для дітей.

Зіплайн

Зіплайн – це екстремальний спуск по стальному канату. Довжина траси зіплайну 150 м. Це драйвова розвага, яка викликає безліч емоцій! Ви зможете зробити круті фото та відео, які завжди нагадуватимуть про мить адреналіну.

Водяна гірка

Всі ж обожнюють веселі спуски з гірки серед бризків та сонячних променів? У нас на території ви можете весело проводити час, катаючись на гірці та насолоджуючись відпочинком у басейні!

Спортивний майданчик

Якщо ви надаєте перевагу активному відпочинку, то вам обов’язково сподобається невеличкий спортивний майданчик, що знаходиться на території. Він облаштований декількома видами тренажерів на різні групи м’язів. Поєднайте приємне з корисним!

Дитяче дозвілля:

Лабіринт

Розвиваючі ігри подобаються як дітям, так і їх батькам! Адже малюки вивчають нове, проявляють інтерес і в цілому весело проводять час. У ТК «Теплі води» є триповерховий дитячий лабіринт у якому знаходяться: гірка, батут, басейн з шариками, різноманітні розважальні ігри, канати, кільця та боксерська груша.

Ігрові автомати

На території комплексу є веселі дитячі апарати, які стануть гарною забавою для малечі. Вони спрямовані на моторику, розвиток уваги та спортивних здібностей. Оформлені відомими дитячими персонажами у яскравих кольорах. Дітки будуть у захваті від гри та приємних призів!