Дозвілля | «ТЕПЛІ ВОДИ» Велятино
 

Дозвілля

«Теплі води» – це сучасний та комфортний комплекс, який забезпечить вам повноцінний і незабутній відпочинок. На території є безліч цікавих варіантів дозвілля на кожен смак, комфортні умови та веселі розваги для діток.

«Теплі води» – ідеальне місце для відпочинку з друзями чи сім’єю!

Цікаве на території комплексу:

Теплі води tubing

Тюбінг

Веселе катання на надувних «санях» (тюбах) – це захоплююча розвага, яка залишить у спогадах круті емоції! Довжина гірки складає 35 метрів. Цей формат відпочинку підходить як для дорослих, так і для дітей.
Теплі води Зіп-лайн фото-02

Зіплайн

Зіплайн – це екстремальний спуск по сталевому канату. Довжина траси зіплайну 150 м. Це драйвова розвага, яка викликає безліч емоцій! Ви зможете зробити круті фото та відео, які завжди нагадуватимуть про мить адреналіну.
Теплі води Водна гірка фото-04

Водяна гірка

Усі ж обожнюють веселі спуски із гірки серед бризків та сонячних променів? У нас на території ви можете весело проводити час, катаючись на гірці та насолоджуючись відпочинком у басейні!
Теплі води Територія влітку Тренажери

Спортивний майданчик

Якщо ви надаєте перевагу активному відпочинку, то вам обов’язково сподобається невеличкий спортивний майданчик, що знаходиться на території. Він облаштований декількома видами тренажерів на різні групи м’язів. Поєднайте приємне із корисним!

Дитяче дозвілля:

Теплі води Лабіринт фото-01

Лабіринт

Розвиваючі ігри подобаються як дітям, так і їх батькам! Адже малюки вивчають нове, проявляють інтерес і в цілому весело проводять час. У ТК «Теплі води» є триповерховий дитячий лабіринт у якому знаходяться: гірка, батут, басейн із кульками, різноманітні розважальні ігри, канати, кільця та боксерська груша.
Теплі води Дитяча зона автомати

Ігрові автомати

На території комплексу є веселі дитячі апарати, які стануть гарною забавою для малечі. Вони спрямовані на моторику, розвиток уваги та спортивних здібностей та оформлені відомими дитячими персонажами у яскравих кольорах. Дітки будуть у захваті від гри та приємних призів!