Про нас | «ТЕПЛІ ВОДИ» Велятино

ПРО НАС

Історія “Теплих вод” розпочалася близько двох десятиліть назад. У 1990 році на базі термального джерела, що під горою Олексинець, був збудований туристичний комплекс “Теплі води”. Він відразу почав користуватися неабиякою популярністю серед місцевого населення. Лікувальні властивості джерела були настільки вражаючими, що сюди почали з’їжджатися люди не тільки з району та області, а й з усієї України.

На сьогоднішній день ТК «Теплі води» – це сучасний та комфортний комплекс, який є місцем повноцінного та незабутнього відпочинку. Ми приємно здивуємо вас не лише мальовничими пейзажами та свіжим гірським повітрям, адже головною знахідкою локації є термальні басейни та ванни з різним мінеральним складом, що сприяють покращенню здоров’я, підвищенню імунітету та відновленню сил!

Окрім оздоровлення ви знайде для себе багато цікавого: на території комплексу є безліч варіантів для дозвілля. Тут також створено усі умови для відпочинку з дітьми!

Якщо ви бажаєте відновитись, відкрити щось нове, влаштувати собі та своїй родині повноцінний відпочинок – відвідайте туристичний комплекс «Теплі води»! Це природнє джерело здоров’я та відновлення!